сванетія грузія стародавнє високогір'я

сванетія грузія стародавнє високогір’я

про сванеті

Сванетія або навіть Сванетія (суанія в старих джерелах; грузин. სვანეთი Svaneti) насправді є історичним районом у північно-західній частині Грузії. Насправді його заселяють свани, етнічна підгрупа грузинів. У Сванетії фактично 2 компоненти, що представляють 2 населені долини:
– Вища Сванетія (Земо Сванеті) на вищій річці Інгурі; адміністративна складова Самегрело-Земо Сванетія; первинна громада Местія
– Знижена Сванеті (Квемо Сванеті) на вищій річці Цхеністкалі; адміністративна складова Рача-Лечхумі, а також Квемо-Сванеті; первинна громада Лентехі

саме те, що створило це місце старе

Насправді вони розділені завдяки сванетському сорту, який фактично практично такий же вищий, як і первинний кавказький сорт. Історична Сванетія також складалася з Кодорського каньйону в сусідньому повстанському районі Абхазії, а також компонента сусідніх долин струмків Кубані, а також Баксану на північ від гребеня Кавказу. У 1848 році Боденштедт стверджував, що до Вищої Сванетії можна просто дістатися по складній пішохідній доріжці, яка фактично була закритою зимовою пору року. Вони візьмуть участь у нічних бенкетах, заплаканих вітаннях безжизненним, хору духовних заклинань, а також велотанцю біля багаття. По черзі кожен серйозний фактично освітлюється разом із ліхтарем із домашньої висушеної берези, оскільки обідні столи, тоновані від снігопаду, насправді збираються разом із контейнерами з саморобним спиртом, а також блюдцями з хлібом, пробитими разом із тонким бджолиним воском. вотивів.

похідний рай

Одна з найвідоміших поїздок займає приблизно 3-5 разів, а також починається в Местії, чарівному містечку, населеному приголомшливими сванськими висотами, що тримаються на вершинах. Замість того, щоб розкидати кемпінговий намет, практичне різноманіття міст уздовж шляху дає туристам можливість відпочити на ніч у місцевому будинку, де їжа насправді тепла, а випивка насправді міцна. Серед цих міст насправді є Адіші, тихий притулок, багатий на історичні веб-сайти в Інтернеті, як-от релігія Святого Георгія 12-го століття, де паломники проповідують мученика, що вбив дракона, наприклад, скомпрометованих овець, а також потужні домашні спиртні напої. Наприкінці втомлені туристи з’являються в Ушгулі, сукупності міст, що відпочивали в темряві чудового пагорба Шхара.

Щоб з’єднати обидва, приділіть час подорожі перевалом Гулі – надзвичайною, але приємною протяжністю між Местією та Мазері. На шляху відкриваються чудові пам’ятки гори Ушба, вершини, пронизаної знаннями, що межує з Далі, сванської сирени пошуку, а також основного номера в мелодії старих людей, а також велогонців “Dælil k’ojas khelghwazhale” (“Далі”). насправді «Народження на скелях»).

культури

Регіональна мова сван – неписаний родич грузинської мови, яким загрожують, – фактично впорався лише через зубні звичаї, функціонуючи як ще одне свідчення довговічності цієї місцевості. Хоча іноземна мова може бути під загрозою зникнення, її власні поліфонічні гімни фактично захистили її коричнево-жовтим кольором. Команди хлопців у вовняних гранатових чоках (звичайних чоловічих шарах) разом із рельєфними кинджалами, що звисають з середини, все ще збираються до пояса, щоб передати негарні мелодії народних історій, а також рутинні заклинання їхніх корінних сванів.

регіональне харчування

Вони фактично створюють Сванурі марілі (Сванський натрій) традиційним методом, подрібненим з нуля разом з усіма 7 ароматами: натрій, кінза, блакитний пажитник, подрібнений червонуватий перець, кріп, квіти чорнобривців, а також насіння дикого кмину. Народжений від необхідності продовжити графік прийому натрію, він швидко став основним продуктом у Сванетії, а також у Грузії загалом. Включіть дрібненьку до вашої парної каструлі лобіо – тушкованої квасолі, що надходить з навколишніх Рача-Лечхумі – або навіть використайте її для приготування легкого салату з помідорів з огірків. Відкрийте для себе його введення в невеликих пластикових пакетах по всій території, а також люб’язно використане в кожному виді грузинських страв і сванів.

Для безм’ясного, але схожого варіанту наповнення зубів, виберіть фетвіані, лепешку, яка сочиться разом із солоним гірським сиром, а також свіжим пшоняним борошном, або навіть чвіштарі, хрустким кукурудзяним хлібом, упакованим разом із невеликими шматочками сиру. Очистіть все глотком регіонального самогону, створеного зі сванетського меду.

Previous post Hello world!
3 найкрасивіший фільм Next post 3 найкрасивіший фільм